Оберіть зручний
спосіб зв'язку
+38 (056) 722-10-00
вул. Набережна Перемоги, 1 Н, м. Дніпро

МАЙСТЕРНІСТЬ ВИКОНАННЯ МАЙСТРИ ТАКУМІ

Стародавнє японське поняття «такумі» має величезне значення для всього, що ми робимо. Наші майстри такумі є охоронцями філософії ремісників і використовують в своїй роботі всі відчуття людини для перевірки кожного аспекту дизайну і розробки автомобілів Lexus.

ПЕРЕВІРЕНА ЧАСОМ МАЙСТЕРНІСТЬ

Майстри-такумі Lexus, або просто «такумі», володіють дорогоцінним поєднанням навичок і моральної сили. Вони досягли вершин майстерності в своїй професії і дуже скрупульозні до найдрібніших деталей в своїй роботі. Справжньою вірою в своїй перевазі і наполегливою працею вони досягають досконалості якості. Кожен майстер такумі спеціалізується в якійсь певній сфері процесу виробництва автомобілів. Це їх пристрасть і одержимість. З 7700 працівників на автозаводі в Кюсю (Kyushu) в префектурі Міята всього тільки 19 майстрів такумі. Немає вищої честі, як бути майстром-такумі в рядах наших спеціалістів.

Кожен майстер такуми має не менш ніж двадцятип’ятирічний досвід роботи в своїй сфері діяльності. Багаторічне віддане відношення до своєї справи, глибина і широта їх знань просто приголомшливі, як і їх вражаюча і тонка інтуїція.

Вони не тільки постійно відточують свою майстерність і накопичують досвід, вони так само передають їх і іншим. До них відносяться як до лідерів команд, вони зберігають традиції Lexus і заохочують інноваційний дух в новому талановитому працівникові, передаючи свої цінні навички і досвід, і роблячи кожну деталь в кожному автомобілі Lexus бездоганною.

Тест драйв

Залиште на свої дані і ми незабаром зв'яжемося з Вами. Або телефонуйте нам за телефонами:: +38 (056) 722-10-00


Консультація

Залиште нам свої дані і ми зв'яжемося з Вами найближчим часом.
Або телефонуйте нам за номером: +38 (056) 722-10-00


Щоб отримати персональний
розрахунок лізингового платежу,
вкажіть Ваші контакти для зв'язку


Записатися на сервіс

Залиште нам свої дані і ми зв'яжемося з Вами найближчим часом.
Або телефонуйте нам за номером: +38 (056) 722-10-00


Дякуємо за звернення!

Наші фахівці зв'яжуться з Вами протягом 25 хвилин, якщо звернення в робочі години.

Тест-драйв

Залиште нам свої дані і ми зв'яжемося з Вами найближчим часом.
Або телефонуйте нам за телефонами:
+38 (056) 722-10-00